Tapk mūsų drauge! Gauk naujienas pirma!

Ideali.lt

Intymios paslaptys

Viliojimo menas: kaip netikėtai įaudrinti vaikiną?

Atgal į pagrindinį

aistra Viliojimo menas: kaip netikėtai įaudrinti vaikiną?Visos puikiai žinome, kad nevaržoma aistra, kai kiekvieną minutę esame pasiruošę nusiplėšti visus drabužius ir iš karto griūti į lovą, kunkuliuoja tik pačioje santykių pradžioje. Vėliau atslenka žudanti monotonija. Kad ją įveiktumėte, reikia tik trupučio fantazijos. Štai keletas patarimų, kaip nustebinti ir įaudrinti vaikiną:

 

  • Išėjusi iš dušo paimkite ledo kubelį, lėtai apvedžiokite juo lūpas ir švelniai jį aplaižykite. Lyg tarp kitko tarstelėkite „kaip karšta“ ir braukite kubeliu per savo kaklą.
  • Kai jūsų vyrukas susikaupęs žiūrės krepšinio ar futbolo rungtynes, atsisėskite šiek tiek toliau nuo jo, bet taip, kad jis galėtų jus matyti. Pradėkite glamonėti save ir kai atkreipsite jo dėmesį pasakykite „tu šiandien toks seksualus…negaliu susilaikyti“.
  • Kai kartu žiūrėsite filmą, lyg netyčia apsipilkite geriamu vandeniu taip, kad kuo daugiau jo patektų ant tavo marškinėlių. Žinoma, iš anksto pasirūpink, kad marškinėliai būtų balti ir kuo plonesnės medžiagos.
  • Kai gaminsi valgyti, nieko nesivaržydama atsiremk rankomis į stalą ir pasilenk sakydama „paimk mane dabar pat“.
  • Kai tavo brangusis ryte ruošis į darbą, paimk jo ranką ir įkišk sau tarp kojų. Spontaniškumas vyrus labai jaudina.
  • Nueik į dušą ir nufotografuok savo drėgną kūną mobiliuoju telefonu. Nusiųsk šią nuotrauką savo vaikinui. Neabejok, po kelių sekundžių jis jau bus pasiruošęs nutrinti tau nugarą ir ne tik…


Gairės: , , , , ,

 

Parašykite komentarą!